Son
DVP04DA-S2 Analog Modülü IO Modülü 24VDC Tamamen Test Edilmiş Kutuda Yeni 1 Yıl Garanti 1 ADET

DVP04DA-S2 Analog Modülü IO Modülü 24VDC Tamamen Test Edilmiş Kutuda Yeni 1 Yıl Garanti 1 ADET

Bir: Depoda
₺ 300.00

DVP04 DA-S2. Delta Analog Modülü.Yepyeni (Kullanılmamış).Hızlı nakliye yöntemlerini kullanın.Malların mükemmel işlevleri vardır (1 yıl garanti).Biz esas olarak büyük elektronik aksesuarlarla uğraşıyoruz, başka model gereksinimleriniz varsa, danışmaya hoş geldiniz.Fiyattan memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size en iyi fiyatı vermek için elimizden geleni yapacağız.Veya başka sorularınız varsa bizimle de iletişime geçebilirsiniz.Danışabilirsiniz!.DVP04 DA-S2. DVP04 DA-S2. DVP04 DA-S2 Analog Modülü IO Modülü 24 VDC Tamamen Test Edilmiş Kutuda Yeni 1 Yıl Garanti 1 ADET.

karakteristikleri

Mallar kategorisinde

Aygıt Türü : SFP + alıcıverici modülü Form Faktörü : Eklenti modülü Bağlantı Teknolojisi : Kablolu Kablolama Türü : 10 GBaseLR Arayüzler : 1 x Ethernet 10 GBaseLR Uyumlu Yuva

TPLınk TLSM52201 M ile tam Uyumlu.doğrudan Bağlantı Kablosu( DAC), 10 Gbps Veri Hızı 10 GBASECU Twinax, Pasif, 1 Metre.SFP+ SFP + Konektörleri.ÖMÜR BOYU GARANTİ.TPLınk TLSM52201

Veri Aktarım Hızı : 1 Gbps.Ürün Talimatı.Ürün Talimatı.Bu Juniper Networks EXSFP1 GELX80 KCW49 DHD1 uyumlu SFP alıcıverici, bir LC kullanarak 1490nm HTx / LRx dalga boyunda tek mo

Bakırdan fibere x2 SFP+ Alıcıvericili 10 Gigabit medya dönüştürücü, güvenilir ve uygun maliyetli medya dönüştürme ve ağ mesafesi genişletme sağlar.Kolay kurulumFiş Güç Ka

Scroll